odziez turystyczna marki
Przydatne informacje i porady

Odzież turystyczna — marki

Dominator, 4F i inne polskie marki — odzież turystyczna z Zielonego Sklepu

4F to polska marka produkująca odzież turystyczną. Jej produkty znaleźć można w firmowych sklepach stacjonarnych oraz właśnie w Zielonym Sklepie. Jest to jeden z producentów, którzy najliczniej znajdują się w ofercie sklepu. Jest to producent, w produkty, którego wybierając się na wyprawę outdoorową lub na wycieczkę ubrać można się od stóp do głów. Posiada on bowiem w swej ofercie bieliznę termoaktywną, która wykonana została tak, by utrzymywać wilgoć jak najdalej od ciała, przy ergonomicznym kształcie, oddychającym materiale i elastyczności. Poza bielizną znajdziecie tu także skarpetki, spodnie, koszulki a nawet buty. Jednym z najważniejszych produktów, które oferuje marka jest kurtka Softshell. Stworzona z innowacyjnej i nowoczesnej wodoodpornej, nieprzemakalnej i wiatroszczelnej tkaniny sprawia, że jest idealna na każde warunki i sprawdzi się w każdych warunkach.

Kolejną marką, którą znaleźć możecie w sklepie, jest Dominator. To marka, której twórcą jest Zielony Sklep, czyli są to produkty polskie. Ten producent specjalizuje się głównie w produkcji akcesoriów do odzieży. Głównie pasków i bransolet. Z kolei innym bardzo licznie reprezentowanym producentem jest Hi-Tech. Jest to najbliższy konkurent 4F, oferty obu tych marek są do siebie bardzo zbliżone. Tutaj również znaleźć można bieliznę, skarpety, spodnie, koszulki, bluzy i kurtki.

Dla kogo odzież turystyczna?

Są to produkty, które sprawdzają się w wielu sytuacjach. Mogą być używane podczas wypraw outdoorowych i survivalowych. Przede wszystkim dlatego, że są to artykuły do zadań specjalnych. Sprawdzają się w deszczu i upale a wszystko dzięki użyciu innowacyjnych materiałów, które odprowadzają wilgoć na zewnątrz. Te i wiele innych marek znajdziecie na stronie sklepu. Przekonajcie się sami.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Zielonysklep.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *