O stronie

 

Serwis BylesTam.pl, jak sama nazwa wskazuje ma Wam przybliżyć miejsca, które po prostu warto zobaczyć. Mamy więc miejscowości z Polski, ale też te europejskie, jak i miasta z reszty świata. Każde miasto posiada krótką charakterystykę oraz jego zabytki i miejsca, które po prostu trzeba zobaczyć będąc w okolicy. Dodatkowo do każdego opisu miejscowości zawsze dodajemy jakąś ciekawostkę czy też poradę odnośnie pobytu w tym miejscu. A wszystko to opisujemy w przystępny sposób, przejrzyście i bez zbędnego rozpisywania się.

Oprócz miejsc idealnych na wyjazd, zwiedzanie czy wypoczynek, na stronie znajdziecie również artykuły z różnego rodzaju poradami dotyczącymi podróżowania. Dzięki nim dowiecie się między innymi czym warto podróżować, dokąd i w czasie jakiej pory roku, jak i wiele więcej.

Aby ułatwić Wam poruszanie się po stronie, miasta zawsze segregujemy i umieszczamy w odpowiednich kategoriach (Polska, Europa, Świat, Przydatne informacje), które możecie bez problemu wybrać z górnego menu. Dzięki temu możecie szukać fajnego miejsca na wyjazd w wybranym przez Was regionie.

Jeśli chcecie być na bieżąco i od razu wiedzieć gdy pojawi się artykuł z nowym miejscem, wystarczy, że polubicie nasz fanpage na Facebooku, a wszystkie ciekawe miejsca zobaczycie od razu na swojej tablicy.

Liczymy się z Waszą opinią, a wszystkie dodawane przez Was komentarze czy też oceny miejsc są zawsze przez nas mile widziane.

 

Redakcja BylesTam.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *