O stronie

 

Serwis BylesTam.pl, jak sama nazwa wskazuje ma Wam przybliżyć miejsca, które po prostu warto zobaczyć. Mamy więc miejscowości z Polski, ale też te europejskie, jak i miasta z reszty świata. Każde miasto posiada krótką charakterystykę oraz jego zabytki i miejsca, które po prostu trzeba zobaczyć będąc w okolicy. Dodatkowo do każdego opisu miejscowości zawsze dodajemy jakąś ciekawostkę czy też poradę odnośnie pobytu w tym miejscu. A wszystko to opisujemy w przystępny sposób, przejrzyście i bez zbędnego rozpisywania się.

Oprócz miejsc idealnych na wyjazd, zwiedzanie czy wypoczynek, na stronie znajdziecie również artykuły z różnego rodzaju poradami dotyczącymi podróżowania. Dzięki nim dowiecie się między innymi czym warto podróżować, dokąd i w czasie jakiej pory roku, jak i wiele więcej.

Aby ułatwić Wam poruszanie się po stronie, miasta zawsze segregujemy i umieszczamy w odpowiednich kategoriach (Polska, Europa, Świat, Przydatne informacje), które możecie bez problemu wybrać z górnego menu. Dzięki temu możecie szukać fajnego miejsca na wyjazd w wybranym przez Was regionie.

Jeśli chcecie być na bieżąco i od razu wiedzieć gdy pojawi się artykuł z nowym miejscem, wystarczy, że polubicie nasz fanpage na Facebooku, a wszystkie ciekawe miejsca zobaczycie od razu na swojej tablicy.

Liczymy się z Waszą opinią, a wszystkie dodawane przez Was komentarze czy też oceny miejsc są zawsze przez nas mile widziane.

 

Redakcja BylesTam.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *