Regulamin

 

1. Definicje

1.1.  Serwis, strona – oznacza serwis Bylestam.pl

1.2.  Artykuł – oznacza treść tekstową opublikowaną i wyświetlaną publicznie w serwisie wraz z załączonymi do niej materiałami

1.3.  Materiały – oznaczają zdjęcia, obrazki i grafikę załączoną do artykułu

1.4.  Autor – oznacza osobę, która napisała i opublikowała w serwisie minimum 1 artykuł

 

2. Ogólne

2.1.  Bylestam.pl to ogólnodostępny serwis o tematyce turystycznej, dostępny dla każdego, bez względu na wiek.

2.2.  Serwis udostępnia nieodpłatnie artykuły i informacje dotyczące ciekawych miast, miejsc i zabytków, zarówno tych w Polsce, jak i na całym świecie.

2.3.  Artykuły umieszczane na stronie są redagowane przez różnych autorów i to do nich należy obowiązek zamieszczania na stronę tylko i wyłącznie ich własnych, oryginalnych treści i materiałów takich jak fotografie. Bylestam.pl nie bierze odpowiedzialności za nieoryginalne/skopiowane treści i materiały, które zostały umieszczone w serwisie przez autorów. Każdy autor bierze na siebie odpowiedzialność za dodawane przez niego teksty i materiały.

2.4.  Nie wolno: kopiować, przechowywać, udostępniać, ani wykorzystywać żadnych materiałów z serwisu, zarówno treści i zdjęć, jak i innych elementów serwisu bez pisemnej zgody Bylestam.pl

 

3. Publikacja artykułów

3.1.  Publikując w serwisie artykuły, autor ma świadomość, że zostaną one w serwisie na zawsze, zarówno ich treści, jak i załączone przez niego materiały i wyraża na to zgodę. Po publikacji artykułu autorowi nie przysługuje możliwości edycji artykułu lub jego usunięcia, czego autor ma pełną świadomość.

3.2.  Dodawane przez autora treści muszą być jego autorstwa i być oryginalne tzn. nigdzie wcześniej nie opublikowane, a załączane do artykułu materiały takie jak fotografie muszą być jego własnością lub być na licencji Creative Commons (wtedy autor zobowiązuje się do umieszczenia w artykule informacji o autorze takiego zdjęcia).

 

4. Polityka prywatności

4.1.  Dane autorów, tj. ich wyświetlana nazwa użytkownika tzn. „imię” albo „imię nazwisko” lub „nick” są dostępne w serwisie publicznie, w dodanych przez nich artykułach. Ich dane ukazane są także na podstronie Redakcja, dodatkowo jeżeli dany autor uzupełni pole „biografia” lub doda swoje zdjęcie, materiały te będą również udostępnione na wymienionej podstronie. Każdy autor może w każdym momencie dowolnie edytować, zmieniać i poprawiać własne dane w swoim profilu użytkownika.

4.2.  Autorzy, którzy opublikowali w serwisie minimum 1 artykuł nie mają możliwości usunięcia konta ze względu na ewentualne przyszłe roszczenia odn. oryginalności dodanych przez nich treści czy materiałów. Pozostali autorzy, którzy nie opublikowali żadnego artykułu, jak i inne osoby, mogą w dowolnym momencie usunąć konto i swoje dane.

4.3.  Bylestam.pl zastrzega sobie prawo do częściowych zmian w regulaminie lub jego całkowitej zmiany, informując o tym autorów i wszystkie korzystające z serwisu osoby 7 dni wcześniej.

4.4.  Każda osoba korzystająca z serwisu jest zobowiązana do przestrzegania niniejszego regulaminu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *