mazury widoki
Przydatne informacje i porady

Hotel SPA Mazury – wypoczynek w krainie tysiąca jezior

Hotel nad jeziorem Mazury to idealne miejsce, by zrelaksować się i odpocząć. Mazury są niezwykle atrakcyjne pod względem turystycznym. Cechuje je charakterystyczne ukształtowanie terenu oraz mnogość jezior i duża powierzchnia lasów. Wszystko to sprawia, że warto wybrać to miejsce zarówno do rodzinnego wypoczynku, jak i spędzenia chwil we dwoje. Niezwykle ważną kwestią staje się wybór odpowiedniego noclegu. Dla miłośników komfortowych rozwiązań polecamy hotel Mikołajki, zlokalizowany w samym sercu Mazur.

1. Mazury hotel SPA – komfortowe miejsce na wypoczynek

2. Hotel nad jeziorem Mazury – zapraszamy do Mikołajek

Mazury hotel SPA – komfortowe miejsce na wypoczynek

Komfortowy nocleg w dobrze zlokalizowanym obiekcie jest podstawą każdego wyjazdu. Z tego powodu zapraszamy do hotel SPA Mazury, który znajduje się w bliskiej odległości od ścisłego centrum Mikołajek. Rozbudowana baza noclegowa idealnie nadaje się zarówno dla osób, które przyjechały na Mazury w celach wypoczynkowych, jak również biznesowych. Mazury hotel SPA oferuje dla Państwa pokoje oraz obszerne apartamenty różniące się od siebie metrażem, w zależności od indywidualnych potrzeb stawianych ze strony naszych Klientów. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w różnego rodzaju udogodnienia, dzięki którym pobyt jest w pełni komfortowy.

Hotel SPA Mazury to również doskonałe posiłki serwowane w naszych restauracjach, które pomogą nabrać sił przed czekającymi na gości atrakcjami. Strefa SPA oferuje możliwość korzystania z saun, salki fitness lub basenu. Dodatkowo na naszych gości czekają profesjonalni terapeuci, z pomocą których skorzystać można z szerokiej oferty zabiegów. Nie zapominamy również o dzieciach. Specjalnie dla nich, przygotowana została sala zabaw z grami multimedialnymi, a dla najmłodszych zabawki oraz plac zabaw na świeżym powietrzu.

Hotel nad jeziorem Mazury to również dobre miejsce dla spotkań biznesowych. Dostępność sal konferencyjnych, umożliwia przeprowadzanie spotkań, szkoleń lub integracji w otoczeniu pięknej przyrody. Z całą pewnością wpływa to korzystnie na pracowników firmy, jak również partnerów biznesowych. To świetne pomysł na połączenie pracy i odpoczynku.

Hotel nad jeziorem Mazury – zapraszamy do Mikołajek

Mikołajki stanowią piękne, turystyczne miasto, które z całą pewnością warto odwiedzić. Naturalne warunki jeziora Mikołajskiego, są doskonałe dla miłośników żeglarstwa. Niewielka odległość dzieląca to miasto od Mrągowa i Giżycka, gwarantuje dużą liczbę atrakcji turystycznych. W przypadku turystycznego wypadu, warto zobaczyć Wilczy Szaniec, sanktuarium Święta Lipka lub wybrać się na szlak mazurskich fortów. Zapraszamy do Mikołajek, gdyż jest to magiczne miejsce, przynoszące wiele niezapomnianych chwil.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *