harry potter
Przydatne informacje i porady

Obóz Harry Potter – ciekawa nowość ostatnich lat

To, że dzieci uwielbiają lato i kolonie, jest oczywiste. Jednak od kilku lat uwielbiają jeszcze jedno: obozy o tematyce książek o Harrym Potterze. To absolutna nowość i hit wakacyjny w grupach dzieci od dziewięciu do czternastu lat.

Obóz Harry Potter jest często wyszukiwanym w Internecie wyjazdem, często poszukiwaną ofertą w biurach podróży i pożądaną propozycją na wakacje. Wszystkie dzieci mniej lub bardziej znają młodego czarodzieja z książek J. K. Rowling.

Niemal wszystkie dzieci oglądały przygodowe filmy o Harrym lub czytały książki i komiksy. Jeśli nawet ktoś się z tą twórczością nie zetknął, to w szkole książka jest lekturą i nie ominie żadnego dziecka. Perypetie czarodzieja fascynują i ciekawią. Obóz Harry Potter jest świetną zabawą w czarodziejskie wakacje, wśród rówieśników, którym także podobały się te książki i filmy.

Jeśli chcesz obóz artystyczny połączyć z przygodowym, magicznym, sportowym i naukowym – odpowiedzią jest obóz Harry Potter. Możesz wybrać wyjazd nad jezioro, nad morze lub w góry. Na każdym z nich będą inne atrakcje. Obóz Harry Potter nad jeziorami ma chyba najwięcej możliwości rozmaitych zajęć, ale też ten nad morzem jest bardzo ciekawy. Góry są proponowane rzadziej. Najważniejsze, by dobrać dogodną grupę wiekową i najlepszy program. Niebagatelne znaczenie ma firma organizująca obóz Harry Potter – organizator powinien mieć dobre opinie, doświadczenie, chętnie wytłumaczyć klientom ewentualne wątpliwości i procedury.

W cenie oferty obozu Harry Potter (https://www.kogis.pl/rodzaje-obozow/harry-potter/) powinno być ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, cały program wraz z wstępami, wyżywienie, napoje, zakwaterowanie i profesjonalna opieka. Grupy kąpiące się w morzu lub jeziorze muszą mieć też swojego ratownika. Młodzież musi być objęta opieką lekarską. Czasem w cenie jest też dojazd lub wycieczka fakultatywna, a czasem są to odrębne usługi, które należy doliczyć do ceny. Obóz Harry Potter kosztuje około 1900 zł i dedykowany jest raczej młodszym dzieciom, z klas 1 – 6 szkoły podstawowej.

Na obóz Harry Potter zapisują się zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Wszystko to dlatego, że wyjazd ten jest wszechstronny – uczestnicy mają tu i lepienie z gliny, i naukę o ziołach, i sporo zajęć ruchowych, ale także rajdy, przygody, magiczne zabawy czy czytanie. Odnajdzie się tu każde dziecko, bo zajęcia są naprawdę zróżnicowane i dostosowane do danej grupy. Na wstępie uczestnicy robią swoje kapelusze, herby domów, różdżki, magiczne zgredki i opisy pokoi. Gdy grupa już lepiej się pozna, czas na grę w quidwich, ziołologię, czarodziejskie opowieści i przygody w terenie. Obóz Harry Potter to nieustająca przygoda na całego!

Jeśli chcesz, by obóz Harry Potter był jeszcze bardziej wszechstronny, możesz dla swojego dziecka wybrać ofertę połączoną z nauką języka angielskiego. Obóz Harry Potter z angielskim jest przeznaczony dla wszystkich uczniów od dziewięciu do dwunastu lat, którzy chcą poznać kulisy języka angielskiego – poziom wiedzy nie ma znaczenia, są różne grupy i każdy się tu odnajdzie.

Obóz Harry Potter w programie ma grę w siatoczary, projektowanie okładki książki, wieczór filmowy z Harrym Potterem i inne. Tu nikt nie będzie się nudził, zatem warto zarezerwować takie wakacje. Zapisy zwykle trwają już od listopada, a decyduje kolejność zgłoszeń. Można zapisać się poprzez stronę internetową i wszystkie formalności załatwić online.

Takie lato jest niezapomnianą przygodą – obóz Harry Potter to doskonały wybór.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *